Örnek İsim Analizi: Athena Gökhan


Örnek İsim Analizi: Athena Gökhan

renk

Ekran Resmi 2014-12-14 03.28.46

Ekran Resmi 2014-12-14 03.28.59

Sevgili GÖKHAN ÖZOĞUZ’un renklerle isim analizini yaptığımızda

Çivit mavi ve Opal renk karakter özelliklerinin daha yüksek yüklenmiş potansiyeller olduğunu görebiliriz.

Çivit mavi boyuttaki karakterler önsezileri kuvvetli kişilerdir. Doğru kişiyi seçebilme yeteneği buradan gelir. Çivit mavi karakter “ne olursan ol gel” felsefesinde hareket eder. Derin bir kabul ve algı yeteneğine sahiptir.

Opal(rose)renk ile Gökhan’ın bilge bir alanda kişilik sergilediğine tanık olabiliriz. Hayatı anlamlı hale getirebilme potansiyeli opal boyutun özelliklerindendir. Opal karakterler “işte hayat bundan ibaret” dercesine kolaylıkla hayata anlam yükler. Opal karakterle aynı zamanda topluluklara bilgiyi aktarma konusunda ön plandadır. Ve yaptığı işlerde kişisel değil toplumsal düşünür.

Eflatun boyutta hayli spiritüel bir potansiyeli olduğunu görebiliriz. Eflatun alan hoşgörünün rengidir. Başkalarının fikirlerine de değer verip dinler. Değişime açıktır. Hayatın getirdiklerine şükranla yaklaşabilir. Hayal gücü gelişmiştir ve hayallerini gerçeğe dönüştürecek potansiyeli vardır. İnançları kuvvetlidir.

Kırmızı ile atak ve güçlü bir enerji potansiyeli de var. Kırmızı etkisi fiziksel hareket alanıdır. Aynı zamanda aşk potansiyelini gösterir. İrade gücünü kullanabilme yeteneği de buradan gelir.

Turuncu ile duyguları ön planda ve yaratıcıdır. Turuncu şarkıcıların seslerinde duygusal etki daha fazladır.

Sarı ile zeka titreşimi önde biri olduğunu görebiliriz. Yönetici olma ve organizasyon yapma becerisi de sarıdan gelir.

Mavi ile bir şeyleri yeniden yapılandırmak ve birilerini adam etmek gibi kaygılar taşıyabilir. İyi iletişim kurma potansiyeli maviden gelir. Yepyeni fikirlerle insanların karşısına çıkabilir.

Yeşille denge, huzur ve güven alanında O’na destek verecektir. Özellikle bağışıklık sistemi zafiyetlerini kendi kendine atlatabilme potansiyeli var. Çünkü Yeşili pozitif yönde kullanabilme yeteneğini de görüyoruz. Yeşilin pozitif taraflarından biri de güven hissidir. Kendisinin güvenilir biri olduğunu söyleyebiliriz.

İhtiyaç duyduğu renk; LAL.

BÜTÜN İSİM RENGİ: YEŞİL (gösterdiği tarafın)

Hayat yolu rengi: OPAL(ROSE) ile BİLGELİK YOLUNDA İLERLİYOR!

Kısaca Gökhan Bilgelik Yolunda müzik yaparak yürümektedir. Bu gezegendeki asıl görevi bilge olmaktır. O yüzden ruhsal boyutlardaki potansiyelini kullanacağı alanlarda da faaliyet gösterebilir.

RENK VE SEVGİYLE…

Siz de isminizi analiz ettirmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Paylaş: