Hakkımızda


“Gerçek şu ki, insan, öz benliği üzerine yönelmiş keskin ve derin bir bakıştır.” Kur’an-ı Kerim / Kıyamet /14

“Kendini Bil, Kendini Yeniden Keşfet!

Kendini bilmek insanın en yüksek hedefi olmalıdır. Kendini bilen her şeyi bilir. Bu biliş derin, içsel, sevgi dolu olmak yolunda tek koşuldur. Yanılsamalı dünya hayatından gerçekliğe doğru özgürce yol almak ancak kendini bilen için mümkündür” Yasemin Sarı

Terapia kişisel gelişim yöntemleri ve modern tıbbı destekleyici terapi teknikleri ile danışanlara destek vermeyi amaç edinmiştir.

Burada bahsedilen Kişisel Gelişim kişinin kendini fark etmesiyle ilgilidir. Gelişmek, araştırma ve keşifler yaparken doğal olarak ortaya çıkan süreçler bütünüdür.

Bedeninizle çalışırken bedeniniz, zihninizle çalışırken zihniniz gelişecektir. Nereye dikkati yönlendirirseniz orası şifalanacaktır.

Terapia yöntemlerinde meditatif bakışı esas alır.Çünkü Meditasyonla olanı olduğu gibi alabilme hali gerekli değişim ve iyileşmeyi sağlar.

Bu bağlamda terapia kişinin potansiyelini görebilmesi, kendini gerçekleştirmesine destek veren yöntemler ile çalışmayı tercih eder.

Böylece kişiler bir başkasına bağımlı olmadan kendi hayatını yönlendirebilir.İyileştirebilir, geliştirebilir inancındadır.
Terapia sağlıklı ve mutlu insanın sağlıklı toplumlar yaratacağı inancı ile bireysel gelişim çalışmalarının yaygınlaşması gerektiğini savunur.

Butik tarzda kendinizi rahat hissedeceğiniz, sıcak, samimi ve huzurlu bir mekanda hizmet veren Terapia bütüncül yaklaşımı çerçevesinde birlikte yol almak isteyen eğitmen ve uzmanlara da kapısını açar.

Yenilenmek, hayatına yeni bir yön vermek, iyileşmek, gelişmek, eksik yerleri tamamlamak, endişe ve kaygılardan kurtulup kabullenerek mutlu yaşamak ya da sadece neye ihtiyacı olduğunu keşfetmek isteyenler için Terapia yöntemler sunar.

Herkesi davet eder.

“Buyurun siz de gelin!”

Paylaş: